Konvertor AVCHD pro Windows OS

avchd konvertorAVCHD konvertor pro uživatele Windows umožňuje konverzi AVCHD video soubory do populárních formátů a import AVCHD Lite, MTS, M2TS, TOD, MOD, TS soubory do Windows Movie Maker WMV, MPG, AVI, Sony Vegas, QuickTime, iTunes, Adobe Premiere Pro atd.

o konverzi AVCHD, můžete využít převedený AVCHD video na nový iPad air / iPad mini, iPod touch, iPhone, Apple TV, PSV / PSP, PS4, Xbox One, PDA, BlackBerry, Plam, Epson přehrávače médií, každý mobilní telefon atd. .

AVCHD video konvertor podporuje dávkovou konvertovat AVCHD video do AVI, WMV, MP4, DV, MOV, M4V, FLV, MKV, MPG / MPEG, MPEG-1, MPEG-2, RM / RMVB, SWF, 3GP, 3G2, M4V, XVID , DIVX, HD video atd.

Tento software umožňuje konverzi AVCHD extrahovat zvuk ze souborů AVCHD a konvertoval k MKA, MP3, WAV, M4A, AAC, AC3, AIFF, AMR, FLAC, WMA, MP2 formátu.

Podpora importu AVCHD soubory, jako jsou chytré telefony iPhone 7 Plus, 7/SE/6S/5S/4/3GS a BlackBerry, Galaxy S6 edge/S5/S4/Note, Galaxy S3I, Galaxy Note, HTC Titan, HTC Radar, Torch 9810, Xperia Arc S, Optimus 3D, HTC Wildfire S, HTC Desire HD, HTC pocit, Plam, Kindle oheň, transformátor, Galaxy Tab, Motorola Xoom, Sony Tablet S/P atd.

Můžete také upravit AVCHD soubory s funkcemi jako klip, vole, sloučení, Použít efekt, nastavit výstupní parametr, snímek, atd. Rotate


free download Download AVCHD konvertor         software pro konverzi AVCHD soubory Windows OS

 

free download AVCHD konvertor pro Mac             software Mac avchd konvertor Mac OS X

AVCHD konvertor pro Mac je snadno použitelný software pro editaci. AVCHD soubory na Mac OS X. videa ve formátu AVCHD lze převést do mnoha formátů videa pro přehrávání na některých dalších zařízení jako je New iPad, iPhone, PS4, Wii, Xbox, BlackBerry, Android smartphony atd.

Program podporuje konverzi AVCHD videa z videokamer Canon, Panasonic, Sony, JVC a Sanyo Xacti.

AVCHD Videa konvertor pro Mac průvodce:

Je snadné konvertovat AVCHD soubory na Mac X, s AVCHD Konvertor verze Mac.

Stáhnout AVCHD Konvertor pro Mac v MacBooku Pro, MacBook Air, iMac, MacBook unibody, Mac Pro, Mac mini, MacBook a počítače s Mac OS X.

Krok za krokem :

screenshot of how to use software avchd converter

krok 1. Tlačítko pro otevření videa souborů.

krok 2. upravit vybrané soubory.

krok 3. nastavit výstupní volby.

krok 4. AVCHD video konverzi soubory.

AVCHD konvertor pro Mac hraje role jako MTS konvertor pro Mac, m2ts konvertor pro Mac, TS konvertor pro Mac a mod konvertor pro Mac. Přidejte mxf/mts/m2ts/ts/mod/trp/tod soubory do programu, bude video konverze dokončena během několika minut.

avchd converter editing video tool

convert avchd to avi mp4 mov

Software také podporuje konverzi 4K XAVC souborů do FCP X. můžete převést 1080p AVCHD soubory MOV pro snadnou editaci v FCP.

Podporuje konverzi AVCHD videa z videokamer Canon formátu AVCHD odst. HF10/HF11/HF200 atd.), Panasonic AVCHD videokamery (HDC-HS200/DMC-GH1/HDC-TM30/HDC-TM350 atd.), Sony AVCHD videokamery (HDR-SR1/SR5C/SR11/TG7/CX12/XR500V atd.), Sanyo Xacti AVCHD videokamera a JVC Videokamery AVCHD (GZ-HD10/HD30/HD300/HM200/X900 atd.).

Chcete-li převést video videokameru AVCHD na DVD na Mac, můžete si stáhnout zde AVCHD to DVD Converter.