iPad video konverteris

iPad konverterisiPad Converter yra dar vienas puikus galutiniam programinė įranga iPad, iPad air/ iPad mini, kuris gaminamas. Šis iPad Konverteris susideda funkcijas iPad Video Konverteris,iPad mini Konverteris, iPhone Konverteris. Specialiai konvertavimas mts iPad funkcija yra programos paryškinti. Ji gamina H.264 ir MPEG-4 kodavimas MP4 iPad iki 720p (MP3, AAC, WAV, lossless FLAC, AIFF, ir tt). Jums rip m2ts ir mxf norimus subtitrus ir garso takelius, ir 5.1 erdvinio garsų. Išbandykite mūsų iPad Video Konverteris ir jums bus malonu matyti, kad tai, ką jis veikia už numatomą jūsų.

Jei galite Mac OS vartotojams, parsisiųsti nemokamai iPad Konverteris Mac už bandymus.

iPad converter iPad Video Converter       iPad converter for mac download iPad Video Converter for Mac

Gaukite registro kodą

kaufen iPad Converter Suite     kaufen iPad Converter for Mac

konvertuoti video į iPad, iPhone

Aukščiau yra pagrindiniai ekrano iPad Konverteris, jūs galite pamatyti, kad yra "Getting Started" veiksmus, 1, 2, 3, 4. Atlikite veiksmus, tiesiog vilkite ir upuść failus ir aplankus, kad jūs galite valdyti tai lengvai.

1. iPad Konverteris yra iPad vartotojams mėgautis vaizdo, video ir Blu-ray iPad.

2. Garso ir vaizdo sinchronizavimo technologija leidžia tiksliai suderinti konvertuoti failus.

3. App taikoma pastatyta kodekas ir nebus įdiegti kodekas prie kompiuterio taip, kaip apsaugoti savo OS, nuo netikėtų kodekas problemų.

4. Lengva naudotis, bet galingas redagavimo įrenginiai yra įrengti apkarpyti nepageidaujamus juodi kraštai, apdailos vaizdo įrašus bet kokio ilgio, pridėti teksto / vaizdas / vaizdo vandenženklis, ir specialiųjų efektų, pašalinti pynimo eilučių, reguliuoti garsumą, pakeiskite originaląpalankios muzikos garso takelio.

5. iPad Konverteris galima zgrać video ir "Blu-ray" filmą su aukštos kokybės garsą iki 5,1 kanalus ir išgauti garsą iš video / "Blu-ray" vaizdo klipus ir konvertuoti į norimą garso formatai mėgautis nešiojamų media grotuvų.

6. Didžiosios profilio valdymas leidžia jums kurti naujų formatai, remiantis egzistuojančių formatų ir juos išsaugoti ateities naudojimui.

įvesties failai

Aplanką "Blu-ray, video aplanką, video vaizdo failą,

vaizdo įrašų formatai (*.ts, *.mts, *.m2ts, *.tp, *.trp, *.mov, *.mod, *.tod, *.dv, *.vob, *.m2v, *.tivo *.avi,*.divx, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.mov, *.qt, *.wmv, *.asf, *.3gp, *.3g2, *.rm, *.rmvb, *.dat *.mkv, *.nut, *.nsv, *.flv, *.f4v, *h.264)

Audio formatai (*.m4a, *.wma, *.wav, *.mp3, *.mp2, *.au, *.flac, *.mka, *.aac, *.ac3, *.ogg, *.aiff, *.ra, *.ram, *.dts)

 

išvesties failus

iPad-orientuotų vaizdo (iPad HD, iPad H.264, iPad MPEG-4) ir kitų bendro vaizdo formatai (*.avi, *.wmv, *.asf, *.mpg, *.mp4, *.3gp, *.3g2, *.mov, *.mkv, *.m4v)

iPad-suderinama garso (*.mp3, *.aac, *.wma, *.flac, *.aiff) ir kitų bendro vaizdo formatai (*.m4a, *.wav, *.ogg, *.ac3, *.au, *.mp2, *.mka)

 

Daugiau Screenshots iPad Konverteris:

Reikalavimai sistemai

  • Operacinė sistema: Windows 10/8/7
  • DirectX Versija: 9.0 arba aukščiau
  • Atmintis: 128 MB bent
  • Procesorius: Intel Pentium Ⅲ procesorius 500 MHz
  • Laisvos vietos standžiajame diske: 512 MB arba daugiau
  • Optinis įrenginys: video-ROM (BD-ROM reikalingas nepaprastas Blu-ray Disc).