PDF į Flash konverteris skirtas Mac

PDF į flash skirtas MacPDF į Flash Konverteris for Mac yra vienas iš PDF redagavimo programinė įranga Mac OS vartotojų. Nemokamai atsisiųsti programinę įrangą, "Mac" vartotojai gali konvertuoti PDF į "Flash" su greitai konvertuoti greitis.

Mac PDF į Flash konversijos lengva su šio kompiuterio programa. Bet kurį "Adobe PDF dokumentas gali būti konvertuojami į Macromedia Flash (SWF) failus į" Mac, net ir be "Adobe PDF Reader programinė įranga.


Šis PDFį Flash Konverteris for Mac "leidžia jums konvertuoti į jūsų spaudos pasiruošę PDF arba paketinio gyventi, ieškoti skaitmeninių leidinių minučių.


PDF flash konvertavimo programinė įranga, skirta Mac


Savybės PDF į Flash Konverteris for Mac :

 • Konvertuoti PDF į Flash failai SWF Mac online ir offline paskelbimo, greitai peržiūrėti PDF failus naršyklėje be pakrovimo "Adobe Reader".
 • Greitai pakrovimo e-puslapiuose
 • Padidinti dinamiškas, priartinimas, padidinti visų, nutolinti, bet kaip ir visos puslapius peržiūrėti informaciją.
 • Padidinti skaitytojų patirties su daugialypės terpės ir sukurti unikalų sąsaja atitinka jūsų leidinio išvaizdą ir pojūtį.
 • Intuityvi sąsaja ir remti partiją konversiją
 • Nemokamo hostingo, jūsų PDF į flash puslapis prakeiktas žurnalas
 • Sukurti savo pristatymus internete arba neprisijungęs chrestomatija apsvaiginimo 3D animacinis puslapis prakeiktas knyga pasidalinti prakeiktas puslapis, įskaitant visą žurnalo per elektroninius laiškus, Twitter, Facebook, Google, ir tt
 • ir daugiau...

  parsisiųsti nemokamai PDF į flash for Mac Nemokama Parsisiųsti             Pirkti PDF į flash Mac Pirkti dabar PDF to Flash

   

  Vadovas, kaip konvertuoti PDF į "Flash", už Mac OS :

   

  kaip konvertuoti PDF į flash Mac

   

  Lengviau naudoti PDF į Flash konverteris, skirtas Mac, mes paveikslėlyje aukščiau. Su kelių paspaudimų, konvertavimą iš PDF į Flash gali būti užbaigtas. Mėgaukitės Flash (SWF) vaizdo ir dalintis su savo draugu.

  Pridėti PDF rinkmenas -- > Nurodykite PDF puslapius -- > nustatyti išėjimo -- > Konvertuoti PDF į Flash

    

  parsisiųsti nemokamai PDF į flash for mac Nemokama Parsisiųsti             Pirkti PDF į flash Mac Pirkti dabar PDF to Flash