iPad video pārveidotājs

iPad pārveidotājsiPad Converter ir vēl viens lielisks galīgais programmatūra iPad, iPad mini. Šis iPad Pārveidotājs ir funkcijas, kā iPad Video Pārveidotājs, iPhone Pārveidotājs, iPad mini Pārveidotājs. Īpaši konvertēšana mts videos uz iPad funkcija ir izcelt programmas. Tā ražo H.264 un MPEG-4 kodējumā MP4 līdz 720p (MP3, AAC, WAV, bezzudumu FLAC, AIFF, uc), lai iPad. Varat kraķis MXF un m2ts videos ar vēlamo subtitru un audio ierakstus un iegūt 5,1 surround skaņu. Izmēģiniet mūsu iPad Video Pārveidotājs un jums būs priecīgi redzēt, ka tas, ko tas darbojas ārpus jūsu gaidīts.

Ja jūs varat Mac OS lietotājiem, bezmaksas lejupielādēt iPad pārveidotājs Mac uz tiesu.

iPad converter iPad Video Converter       iPad converter for mac download iPad Video Converter for Mac

saņemt reģistra kodu

kaufen iPad Converter Suite     kaufen iPad Converter for Mac

konvertēt video uz iPad

Iepriekš ir galvenais Screenshot šī iPad Pārveidotājs, jūs varat redzēt, ka ir "Getting Started" soļi, 1, 2, 3, 4. Izpildiet soļus, vienkārši velciet un nometiet mapes un failus, ko jūs varat pārvaldīt to viegli.

1. iPad Pārveidotājs ir izstrādāta, lai iPad lietotājiem baudīt video, video un Blu-ray filmas uz iPad.

2. Audio video sync tehnoloģija ļauj nodrošināt pilnīgu saskaņotību, lai konvertē failus.

3. App piemēro iebūvētu kodeku un nebūs instalēt kodeku, lai jūsu datorā, lai aizsargātu jūsu OS no negaidītiem kodeku problēmas.

4. Viegli izmantot, bet jaudīga rediģēšanas iekārtas ir aprīkotas, lai jūs, lai apgrieztu nevēlamu melnas malas, apdares videoklipus jebkurā garumā, pievienot tekstu / attēlu / video ūdenszīme, kas specefekti, likvidēt pīšanas līnijas, regulētu skaļumu, un aizstāt sākotnējo audio celiņš ar labvēlīgu mūziku.

5. iPad Pārveidotājs spēj kraķis video un Blu-ray filmas ar augstas kvalitātes audio līdz 5,1 kanālus un ekstrakts audio no filmas un konvertēt uz vēlamo audio formātus, lai bauda uz portable media players.

6. Lielo profilu vadība ļauj jums izveidot jaunas izvades formātos, pamatojoties uz esošajiem formātiem un saglabājiet tos turpmākai izmantošanai.

ievades failiem

Blu-ray mapi, video mapi, video image failu,

Video formāti (*.ts, *.mts, *.m2ts, *.tp, *.trp, *.mov, *.mod, *.tod, *.dv, *.vob, *.m2v, *.tivo *.avi,*.divx, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.mov, *.qt, *.wmv, *.asf, *.3gp, *.3g2, *.rm, *.rmvb, *.dat *.mkv, *.nut, *.nsv, *.flv, *.f4v, *h.264)

audio formāti (*.m4a, *.wma, *.wav, *.mp3, *.mp2, *.au, *.flac, *.mka, *.aac, *.ac3, *.ogg, *.aiff, *.ra, *.ram, *.dts)

 

izejas failus

iPad orientētu video (iPad HD, iPad H.264, iPad MPEG-4) un citiem kopējās video formātus (*.avi, *.wmv, *.asf, *.mpg, *.mp4, *.3gp, *.3g2, *.mov, *.mkv, *.m4v)

iPad savienojamu audio (*.mp3, *.aac, *.wma, *.flac, *.aiff) un citiem kopējās video formātus (*.m4a, *.wav, *.ogg, *.ac3, *.au, *.mp2, *.mka)

 

Vairāk ekrānšāviņi no iPad Pārveidotājs:

sistēmas prasības

  • Operētājsistēma: Windows 10/8/7
  • DirectX versija: 9,0 vai virs
  • Atmiņa: 128 MB vismaz
  • Procesors: Intel Pentium Ⅲ procesors 500 MHz
  • Cietā diska vieta: 512MB vai virs
  • Optical Drive: video-ROM (BD-ROM ir nepieciešama izvilkšanas blu-ray diska).