PDF uz EPub Pārveidotājs

pdf uz epub konvertorāLai labāk lasījums PDF failus gada iPhone, iPad, iPod Touch, PDF uz EPub Pārveidotājs ir tas, kas jums ir nepieciešams instalēt. Kāpēc mums ir nepieciešams, lai pārvērstu PDF failu uz EPUB formāts? Tā EPub eBooks var pielāgot ekrāna izmērs pārnēsājamām ierīcēm automātiski, tāpēc jums nav nepieciešams vilkt, lai lasītu savu eBooks vairs!

EPub ir bezmaksas, un standarta eBook formātā un to atbalsta lielākā daļa no mobilo ierīču. Ar PDF uz EPub konvertētāju, var transformēt PDF uz EPub pārlūkošanai iPad, iPhone, iPod Touch, PDA, smart tālruni.Izejas teksts saglabā sākotnējo tekstu, grafikas, attēli, hipersaites pēc pārveidojot PDF uz EPub.


konvertēt pdf uz EPub

PDF formāts :
Adobe PDF 1.0-1.7 formāti (.pdf)

nodošana PDF uz EPub eBook ierīcēm :
Apple iPad air/iPad Pro/iPad mini (izmantojot iBooks), iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S un iPod Touch (izmantojot Lexcycle strofa, planieris vai iBooks gada iOS 4,0 +), Android ierīces (izmantojot WordPlayer, FBReader, Aldiko), mobilais tālrunis, Amazon iekurt uguni, Sony Reader, Barnes & Noble kakts, PocketBook Reader, BeBook, Cybook Opus, Bookeen Cybook Gen3, Hanlin eReader.

pdf uz EPub pārveidotājs Windows OS             pdf uz EPub pārveidotājs Mac Mac OS

pdf uz EPub pārveidotājs

PDF to ePub Converter   PDF to ePUB for Mac

Par to, kā, lai pārvērstu PDF uz EPub ar šo pārveidotāju.

1. instalējiet to savā datorā un atvērt programmatūras

2. pievienot PDF failiem

3. atlasīt kā izejas formātu.

4. pdf uz EPub pārveidi

PDF uz EPub Pārveidotājs

  • viegli izmantot
  • Lietotājam draudzīgs interfeiss
  • partijas un daļējas maiņas režīmi
  • nav nepieciešams Adobe Reader un Acrobat