PDF UZ Flash Pārveidotājs priekš Mac

pdf uz flash priekš MacPDF uz Flash Pārveidotājs Mac ir viena PDF rediģēšanas programmatūru Mac OS lietotājiem. Bezmaksas lejuplādēt programmatūru, Mac lietotāji var pārveidot PDF uz Flash ar strauji konvertējošā ātrumu.

PDF uz Flash Konversija Mac ir viegli ar šo desktop pieteikumu. Jebkura Adobe PDF dokumentu var pārveidot Macromedia Flash (SWF) failus uz Mac, pat bez Adobe PDF Reader.


Šis PDF uz Flash Pārveidotājs for Mac ļauj pārvērst jūsu preses gatavs PDF vai partijas failus dzīvot, ērti digitālā izdevumos minūtes.


pdf uz flash pārveidošanas programmatūru Mac


Iezīmes PDF uz Flash Pārveidotājs for Mac :

 • Konvertēt PDF uz Flash failus SWF uz Mac tiešsaistē un bezsaistē publikācijām, ātri apskatei PDF failus pārlūkprogrammā bez iekraušanas Adobe Reader.
 • Ātra iekraušana e-lapās
 • Zoom dinamisku, zoom in, zoom visiem, zoom out, vai nu veidā, un visas lapas, lai apskatītu informāciju.
 • Uzlabojiet lasītāju pieredze ar multivides un izveidot unikālu interfeisu, lai atbilstu jūsu publikācijas izskatīties un justies.
 • Intuitīvu saskarni un atbalsta partijas konversijas
 • Free hosting jūsu PDF uz flash lapu flipping žurnāls
 • Izveidojiet savu tiešsaistes prezentāciju vai bezsaistē lasot grāmatu ar satriecošu 3D animācijas lapā flipping grāmatas, lai dalītos ar pašreizējo flipping lapu, ieskaitot visu žurnālu caur e-pastu, Twitter, Facebook, Google, uc
 • un vairāk...

  bezmaksas lejupielādēt PDF uz flash mac Bezmaksas lejupielāde             Nopirkt pdf uz flash mac Nopirkt tagad PDF to Flash

   

  Guide to, kā pārveidot PDF uz Flash par Mac OS :

   

  Kā pārvērst PDF uz flash par mac

   

  Lai vieglāk izmantot PDF uz Flash pārveidotājs par Mac, mēs attēlā. Ar dažiem klikšķiem, pārbūve no PDF uz Flash var pabeigt. Izbaudiet Flash (swf) video un dalīties ar savu draugu.

  Pievienot PDF failu -- > Norādiet PDF lappuses -- > Set izejas -- > Konvertēt PDF uz Flash

    

  bezmaksas lejupielādēt PDF uz flash mac Bezmaksas lejupielāde             Nopirkt pdf uz flash mac Nopirkt tagad PDF to Flash