iPad konwerter wideo

iPad konwerteriPad Konwerter to kolejny doskonały ostateczny oprogramowania dla iPad, iPad mini, iPad air. To iPad Konwerter składa funkcje jak wideo iPad Konwerter, iPad mini konwerter, iPhone Konwerter. Specjalnie Konwersja video mts do iPad funkcji jest punktem programu. Produkuje H.264 i MPEG-4 zakodowanych MP4 do 720p (MP3, AAC, WAV, FLAC bezstratnych, AIFF, itp.) dla iPada. Możesz zgrać m2ts i ts video z żądaną napisy i ścieżki audio i uzyskać dźwięk 5.1 surround. Zajrzyj iPad Video Konwerter i będziesz szczęśliwy widząc, że to, co działa poza planowaną.

Jeśli możesz użytkowników Mac OS, darmowe pobieranie iPad Konwerter dla Mac na okres próbny.

iPad converter iPad Video Converter       iPad converter for mac download iPad Video Converter dla Mac

uzyskać kod rejestru

kaufen iPad Converter Suite     kaufen iPad Converter dla Mac

konwersja wideo do iPad

Powyższe jest głównym zrzut ekranu z Konwerter iPad, można zobaczyć, że istnieją "Getting Started" kroki, 1, 2, 3, 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, wystarczy przeciągnąć i upuścić foldery i pliki, które można łatwo zarządzać.

1. iPad Konwerter jest przeznaczony dla iPad użytkownikom cieszyć się wideo, video i blu-ray na iPad.

2. Technologia Audio synchronizacji obrazu sprawia, że ​​idealne dopasowanie do konwersji plików.

3. Aplikacja ma zastosowanie wbudowany kodek i nie będzie zainstalować kodek do komputera, tak aby chronić system operacyjny z nieoczekiwanych problemów kodeka.

4. Łatwy w użyciu, ale potężne zaplecze edycji są wyposażone, aby pojawić się niepożądane czarne krawędzie, przycinanie klipów wideo w dowolnej długości, dodać tekst / obraz / znak wodny wideo, zestaw efektów specjalnych, wyeliminować linie przeplotu, zmianę głośności, i zastąpić oryginalny ścieżki dźwiękowej z korzystnymi muzyki.

5. iPad Konwerter jest w stanie zgrać film video i Blu-ray o wysokiej jakości dźwięku do 5.1 kanałów i wyodrębnić audio z filmów i konwertować do pożądanych formatów audio dla korzystających z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych.

6. Wielki zarządzanie profil pozwala na tworzenie nowych formatów wyjściowych na podstawie istniejących formatów i zapisać je dla przyszłych zastosowań.

pliki wejściowe

Blu-ray video folderu, plik obrazu video,

formaty wideo (*.ts, *.mts, *.m2ts, *.tp, *.trp, *.mov, *.mod, *.tod, *.dv, *.vob, *.m2v, *.tivo *.avi,*.divx, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.mov, *.qt, *.wmv, *.asf, *.3gp, *.3g2, *.rm, *.rmvb, *.dat *.mkv, *.nut, *.nsv, *.flv, *.f4v, *h.264)

formaty audio (*.m4a, *.wma, *.wav, *.mp3, *.mp2, *.au, *.flac, *.mka, *.aac, *.ac3, *.ogg, *.aiff, *.ra, *.ram, *.dts)

 

pliki wyjściowe

iPad zorientowane na wideo (iPad HD, iPad H.264, iPad MPEG-4) i innych popularnych formatów wideo (*.avi, *.wmv, *.asf, *.mpg, *.mp4, *.3gp, *.3g2, *.mov, *.mkv, *.m4v)

iPad dźwiękowa kompatybilna (*.mp3, *.aac, *.wma, *.flac, *.aiff) i innych popularnych formatów wideo (*.m4a, *.wav, *.ogg, *.ac3, *.au, *.mp2, *.mka)

 

Więcej screenów z iPad Konwerter:

Wymagania systemowe

  • System operacyjny: Windows 10/8/7
  • Wersja DirectX: 9.0 lub nowszy
  • Pamięć: 128 MB, co najmniej
  • Procesor: Intel Pentium Ⅲ na 500 MHz
  • Na twardym dysku: 512 MB lub wyższa
  • Napęd optyczny: video-ROM (BD-ROM jest wymagane do zgrywania płyt Blu-ray).