iPad video dönüştürücü

iPad dönüştürücüiPad Converter for iPad air/iPad mini/iPad Pro, 3 yazılım nihai bir başka mükemmel. iPad dönüştürücü ile iPhone dönüştürücü, iPad mini olarak iPad Video Converter, fonksiyonlar oluşmaktadır. Özel iPad işlevi dönüştürme Blu-ray filmler programının bir vurgulayın. Bu H.264 ve MPEG-4 iPad 720p (MP3, AAC, WAV, FLAC kayıpsız, AIFF, vb) kadar MP4 kodlanmış üretir. Eğer parça video rip istenilen altyazılar ve ses ve blu-ray filmler ve sesler surround 5.1. Deneyin bizim iPad Video Converter ve sizi görmekten mutlu olacağını tahmin ne ötesinde hareket eder.

Eğer indirme yapabilirsiniz Mac OS kullanıcıları ücretsiz, iPad Converter için Mac deneme için.

iPad converter iPad Video Converter       iPad converter for mac download iPad Video Converter for Mac

kaufen iPad Converter Suite     kaufen iPad Converter for Mac

iPad için video dönüştürme

Yukarıdaki Converter Bu iPad Screenshot olduğu ana, sen adım 1, 2, 3, 4, görebilirsiniz ki vardır "Başlarken". Sadece adımları izleyin sürükle ve kolayca yönetebilirsiniz o klasör ve dosyalar açılır.

1. iPad Converter filmleri blu-ray ve video geliştirdi için iPad kullanıcılara zevk klipleri, bir dönüştürücü.

2. Ses video senkronize teknoloji dönüştürülen dosyaları için mükemmel uyum sağlar.

3. App geçerlidir dahili codec ve beklenmeyen codec problemi olan OS korumak olarak bilgisayarınıza, bu yüzden codec yüklemez.

4. Kolay kullanımlı ama çok güçlü düzenleme imkanları istenmeyen siyah kenarları kırpmak için donanımlı, herhangi bir uzunlukta video klipler trim, metin eklemek özel efektler set / resim / video filigran, titreşim çizgilerini ortadan kaldırın, ses seviyesini ayarlamak ve değiştirmek orijinal olumlu müziği ile ses.

5. iPad Converter, video rip ve en fazla 5.1 kanal yüksek kaliteli ses ile Blu-ray film yapabiliyor ve film klipleri ses çıkarmak ve taşınabilir medya oynatıcılar üzerinde keyfi için istenen ses formatlarını dönüştürmek.

6. Büyük profil yönetimi mevcut biçimleri dayalı yeni çıkış biçimleri oluşturmak ve gelecekteki kullanımlar için saklayabilirsiniz sağlar.

Girdi dosyaları

Blu-ray klasör, video klasörü, video görüntü dosyası

Video formatları (*.ts, *.mts, *.m2ts, *.tp, *.trp, *.mov, *.mod, *.tod, *.dv, *.vob, *.m2v, *.tivo *.avi,*.divx, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.mov, *.qt, *.wmv, *.asf, *.3gp, *.3g2, *.rm, *.rmvb, *.dat *.mkv, *.nut, *.nsv, *.flv, *.f4v, *h.264)

Ses biçimlerine (*.m4a, *.wma, *.wav, *.mp3, *.mp2, *.au, *.flac, *.mka, *.aac, *.ac3, *.ogg, *.aiff, *.ra, *.ram, *.dts)

 

Çıktı dosyalarını

iPad-odaklı video (iPad HD, iPad H.264, iPad MPEG-4) ve diğer yaygın video formatlarını (*.avi, *.wmv, *.asf, *.mpg, *.mp4, *.3gp, *.3g2, *.mov, *.mkv, *.m4v)

iPad-uyumlu ses (*.mp3, *.aac, *.wma, *.flac, *.aiff) ve diğer yaygın video formatlarını (*.m4a, *.wav, *.ogg, *.ac3, *.au, *.mp2, *.mka)

 

iPad Converter bilgi ScreenShots:

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10/8/7
  • DirectX Versiyon: 9.0 veya üzeri
  • Hafıza: 128 MB en az
  • İşlemci: Intel Pentium 500 MHz işlemci Ⅲ
  • Sabit Disk Alanı: 512MB veya üstü
  • Optik Sürücü: video-ROM (BD-ROM blu-ray disk almak için gereklidir).