EPUB Dönüştürücü PDF

pdf epub içinEPUB Dönüştürücü PDF iPhone, iPad, iPod Touch, PDF dosyalarını daha iyi bir okuma için yüklemeniz gerekir. Neden epub formatı PDF dosyasını dönüştürmek için ihtiyacınız var? EPUB eBooks taşınabilir cihazların otomatik olarak ekran boyutunu ayarlayabilirsiniz, çünkü artık sizin eBooks okumak için sürüklemeye gerek yok!

EPUB ve özgür bir standart eBook formatında ve mobil cihazlarının çoğu tarafından desteklenmektedir. PDF ile EPUB Dönüştürücü, iPad, iPhone, iPod Touch, PDA, akıllı telefon üzerinde gezen EPUB PDF dönüştürebilirsiniz.Çıkış metin PDF EPUB için dönüştürdükten sonra, grafikler, resimler, köprüler, orijinal metni korur.


pdf epub için dönüştürme

Desteklenen PDF formatında :
Adobe PDF 1.0 - 1.7 formatları (.pdf)

ePub eBook cihazlarda PDF transferi :
Apple iPad air/iPad Pro/iPad mini (iBooks kullanarak), iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S ve iPod Touch (iOS 4.0+ Lexcycle Stanza, Planör veya iBook kullanarak), Android cihazlar (WordPlayer kullanarak, FBReader, Aldiko), cep telefonu,, Amazon Kindle, yangın, Sony Reader, Barnes & Noble köşe, taşıması Reader, BeBook, Cybook Opus, Booken Cybook Gen3, Hanlin eReader.

epub dönüştürücü pdf Windows OS             Mac için çevirici epub pdf Mac OS

ePub dönüştürücü pdf

PDF to ePub Converter   PDF to ePUB for Mac

Bu dönüştürücü ile EPUB PDF dönüştürmek nasıl Hakkında.

1. bilgisayarınıza yükleyin ve yazılımı açın

2. PDF dosyaları eklemek

3. seçmek çıkış biçimi olarak.

4. epub dönüştürme pdf

EPub Dönüştürücü PDF

  • kullanımı kolay
  • kullanıcı dostu arayüz
  • toplu ve parsiyel dönüşüm modları
  • Adobe Reader ve Acrobat gerekmez